Сергій Бак (Sergiy Bak)
Сергій Бак (Sergiy Bak)
кандидат фізико-математичних наук, доцент, Вінницький державний педагогічний університет імені
Verified email at vspu.edu.ua - Homepage
Title
Cited by
Cited by
Year
Traveling waves in systems of oscillators on 2D-lattices
PAA Bak S.N.
Journal of Mathematical Sciences, 437–452, 2011
32*2011
Peridoc traveling waves in chains of oscillators
SM Bak
Communications in Mathematical Analysis, 2007
312007
Traveling waves in chains of oscillators
SM Bak
Mat. Stud 26, 140-153, 2006
29*2006
Існування дозвукових періодичних біжучих хвиль в системі нелінійно зв’язаних нелінійних осциляторів на двовимірній ґратці
СМ Бак
Математичне та комп’ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки, 17-23, 2014
18*2014
Існування періодичних біжучих хвиль в системі Фермі-Пасти-Улама на двовимірній ґратці
СМ Бак, СН Бак
18*2012
Існування періодичних біжучих хвиль в системі нелінійних осциляторів, розміщених на двовимірній ґратці
СМ Бак, СН Бак
18*2011
Періодичні біжучі хвилі в дискретному рівнянні sin-Гордона на двовимірній ґратці
СМ Бак
Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки, 5-10, 2013
17*2013
Коректнiсть задачi Кошi для нескiнченної системи нелiнiйних осциляторiв, розмiщених на двовимiрнiй решiтцi
СМ Бак, ОО Баранова, ЮП Бiлик
Математичне та комп’ютерне моделювання, 2010
16*2010
On the dynamical equations of a system of linearly coupled nonlinear oscillators
SN Bak, AA Pankov
Ukrainian Mathematical Journal 58 (6), 815-822, 2006
15*2006
Existence of the solitary traveling waves for a system of nonlinearly coupled oscillators on the 2d-lattice
SN Bak
Ukrains’ kyi Matematychnyi Zhurnal 69 (04), 435-444, 2017
14*2017
Existence of Heteroclinic Traveling Waves in a System of Oscillators on a Two-Dimensional Lattice.
S Bak
Journal of Mathematical Sciences 217 (2), 2016
14*2016
Існування та єдиність глобального розв’язку задачі Коші для нескінченної системи нелінійних осциляторів на двовимірній ґратці
СМ Бак
Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки, 2011
13*2011
On periodic oscillations of an infinite chain of linearly coupled nonlinear oscillators
SN Bak, AA Pankov
Dopov. Nats. Akad. Nauk Ukr, 13-16, 2004
13*2004
The existence of heteroclinic traveling waves in the discrete sine-Gordon equation with nonlinear interaction on a 2D-lattice
SM Bak
Journal of Mathematical Physics, Analysis, Geometry 14 (1), 16-26, 2018
102018
The method of constrained minimization in the problem on oscillation of a chain of nonlinear oscillators
SM Bak
Zhurnal Matematicheskoi Fiziki, Analiza, Geometrii [Journal of Mathematical …, 2004
10*2004
Існування надзвукових періодичних біжучих хвиль в системі нелінійно зв’язаних нелінійних осциляторів на двовимірній Ґратці
СМ Бак, СН Бак
Математичне та комп’ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки, 5-12, 2015
92015
Existence of solitary traveling waves in Fermi-Pasta-Ulam system on 2D–lattice
SM Bak, GM Kovtonyuk
matematychni Studii, 2018
82018
Існування та єдиність глобального розв’язку задачі Коші для нескінченної системи нелінійних осциляторів, розміщених на двовимірній решітці
СМ Бак, ЮП Білик
Актуальні проблеми математики, фізики і технологічної освіти : зб. наук. пр …, 2011
82011
Про існування відокремлених біжучих хвиль в системі нелінійно зв’язаних нелінійних осциляторів на двовимірній гратці
СМ Бак
Математика та інформатика у вищій школі: виклики сучасності, 42-44, 2017
72017
Коректність задачі Коші для нескінченної системи нелінійних осциляторів з кубічним потенціалом на двовимірній ґратці
СМ Бак, КЄ Рум'янцева
Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки, 29-36, 2012
7*2012
The system can't perform the operation now. Try again later.
Articles 1–20