Підписатись
Сергій Миколайович Бак / Бак С. М. / Sergiy Bak / Bak S. M. / Bak S. N. / Serhii Bak
Сергій Миколайович Бак / Бак С. М. / Sergiy Bak / Bak S. M. / Bak S. N. / Serhii Bak
професор, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Підтверджена електронна адреса в vspu.edu.ua - Домашня сторінка
Назва
Посилання
Посилання
Рік
Traveling waves in systems of oscillators on 2D-lattices
SN Bak, AA Pankov
Journal of Mathematical Sciences, 437–452, 2011
46*2011
PERIODIC TRAVELING WAVES IN CHAINS OF OSCILLATORS.
S Bak
Communications in Mathematical Analysis 3 (1), 2007
332007
Existence of the solitary traveling waves for a system of nonlinearly coupled oscillators on the 2d-lattice
SN Bak
Ukrainian mathematical Journal 69 (04), 435-444, 2017
31*2017
Існування періодичних бiжучих хвиль в системі Фермі-Пасти-Улама на двовимірній ґратці
СМ Бак
Математичні студії 37 (1), 76-88, 2012
30*2012
Traveling waves in chains of oscillators
SM Bak
Mat. Stud 26 (2), 140-153, 2006
29*2006
Existence of heteroclinic traveling waves in a system of oscillators on a two-dimensional lattice
SM Bak
Journal of Mathematical Sciences, 2016
242016
Існування періодичних біжучих хвиль в системі нелінійних осциляторів, розміщених на двовимірній ґратці
СМ Бак
Математичні студії 35 (1), 60-65, 2011
24*2011
Existence of solitary traveling waves in Fermi-Pasta-Ulam system on 2D–lattice
SM Bak, GM Kovtonyuk
Matematychni Studii 50 (1), 75-87, 2018
232018
Періодичні біжучі хвилі в дискретному рівнянні sin-Гордона на двовимірній ґратці
СМ Бак
Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки, 5-10, 2013
23*2013
Існування дозвукових періодичних біжучих хвиль в системі нелінійно зв’язаних нелінійних осциляторів на двовимірній ґратці
СМ Бак
Математичне та комп’ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки, 17-23, 2014
22*2014
Існування та єдиність глобального розв’язку задачі Коші для нескінченної системи нелінійних осциляторів на двовимірній ґратці
СМ Бак
Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки, 2011
22*2011
On the dynamical equations of a system of linearly coupled nonlinear oscillators
SN Bak, AA Pankov
Ukrainian Mathematical Journal 58 (6), 815-822, 2006
21*2006
The existence of heteroclinic traveling waves in the discrete sine-Gordon equation with nonlinear interaction on a 2D-lattice
SM Bak
Journal of Mathematical Physics, Analysis, Geometry 14 (1), 16-26, 2018
192018
Existence of standing waves in DNLS with saturable nonlinearity on 2D-lattice
S Bak, G Kovtonyuk
Communications in Mathematical Analysis 22 (2), 18-34, 2019
182019
Коректність задачі Коші для нескінченної системи нелінійних осциляторів з кубічним потенціалом на двовимірній ґратці
СМ Бак, КЄ Рум'янцева
Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки, 29-36, 2012
17*2012
Well-posedness of initial value problem for discrete nonlinear wave equations
S Bak, GM N‘Guérékata, A Pankov
Communications in Mathematical Analysis 8 (1), 79-86, 2010
152010
Homoclinic traveling waves in discrete sine–Gordon equation with nonlinear interaction on 2D–lattice
SM Bak
Matematychni Studii 52 (2), 176-184, 2019
142019
Існування гетероклінічних біжучих хвиль у системі осциляторів на двовимірній ґратці
СМ Бак
Математичні методи та фізико-механічні поля 57 (3), 45-52, 2015
122015
Існування надзвукових періодичних біжучих хвиль в системі нелінійно зв’язаних нелінійних осциляторів на двовимірній Ґратці
СМ Бак, СН Бак
Математичне та комп’ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки, 5-12, 2015
122015
IСНУВАННЯ ПЕРIОДИЧНИХ ЗА ЧАСОМ РОЗВ’ЯЗКIВ СИСТЕМИ ОСЦИЛЯТОРIВ НА ДВОВИМIРНIЙ ГРАТЦI
СМ Бак
Карпатські математичні публікації 4 (2), 175-196, 2012
12*2012
У даний момент система не може виконати операцію. Спробуйте пізніше.
Статті 1–20