Олександр Шаповаловський
Олександр Шаповаловський
Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка
Підтверджена електронна адреса в drohobych.net - Домашня сторінка
Назва
Посилання
Посилання
Рік
О полноте систем экспонент с весом
БВ Винницкий, АВ Шаповаловский
Український математичний журнал, 1989
31989
Зауваження про повноту систем експонент з вагою в L2(R)
Винницький, Шаповаловський
Укр. мат. журнал 52 (7), 2000
22000
A remark on the derivative of entire Dirichlet series
Shapovalovs'kyi
Математичні студії 19 (1), 42-44, 2003
2003
A REMARK ON THE DERIVATIVE OF ENTIRE DIRICHLET SERIES
OV Siiapovalovs' kyi
2003
Про узагальнені порядки зростання на півосі рядів Діріхле з комплексними показниками
О Скасків, В Сороківський, О Шаповаловський
Вісник Львівського університету, 2002
2002
Знаходження власних значень оператора Гамільтона з потенціалом виду Гауса на основі використання системи символьної математики
Р Пелещак, Ю Галь, І Лазурчак, О Шаповаловський
Вісник Київського університету, 2000
2000
Про зростання на дійсній півосі рядів Діріхле з комплексними показниками
О Шаповаловський
Математичні студії 11 (2), 213-215, 1999
1999
On the growth of functions represented by Dirichlet series with complex coefficients on the real axis
BV Vynnyts’kyi, OV Shapovalovs’kyi
Ukrainian Mathematical Journal 49 (12), 1810-1818, 1997
1997
On the growth of Dirichlet series on the real axis
Vinnitsky, Shapovalovsky
J.Analysis 3, 165-177, 1995
1995
О поведении на лучах рядов Дирихле медленного роста
А Шаповаловский
Укр. мат. журн. 43 (12), 1603-1613, 1991
1991
О поведении на действительной оси целых функций, представленных рядами Дирихле с комплексными показателями
А Шаповаловский
Укр. мат. журн. 42 (7), 882-888, 1990
1990
У даний момент система не може виконати операцію. Спробуйте пізніше.
Статті 1–11