Mariia Bubniak (Maрія Бубняк)
Mariia Bubniak (Maрія Бубняк)
викладач кафедри економічної кібернетики та інформатики, Тернопільський національний економічний
Подтвержден адрес электронной почты в домене tneu.edu.ua
Название
Процитировано
Процитировано
Год
On convergence -periodic branched continued fraction of the special form
DI Bodnar, MM Bubniak
Carpathian Mathematical Publications 7 (2), 148-154, 2015
72015
Truncation-error bounds for the 1-periodic branched continued fraction of special form
MM Bubniak
Carpathian Mathematical Publications 5 (2), 187-195, 2014
42014
Математичне моделювання економічних процесів методом екстраполяції
ОЯ Ковальчук, ММ Бубняк
Фінансова система України. Наукові записки. Серія “Економіка”, 482-488, 2010
32010
Оцінки швидкості поточкової та рівномірної збіжності 1-періодичного гіллястого ланцюгового дробу спеціального вигляду
ДІ Боднар, ММ Бубняк
Математичні методи та фізико-механічні поля 56 (4), 24-32, 2015
22015
Про збіжність 1-періодичного гіллястого ланцюгового дробу спеціального вигляду
Д Боднар, М Бубняк
Математичний вісник Наукового товариства ім. Шевченка, 5-16, 2011
22011
Застосування швидких алгоритмів для тепліцевих матриць до розв’язання економетричних задач з автокореляцією
ОЯ Ковальчук, ММ Бубняк
Вісник Київського національного університету технологій та дизайну, 2012
12012
АЛФАВІТНИЙ ПОКАЖЧИК за 2013 рік (том 56)
Р Колегія
Математичні методи та фізико-механічні поля 56 (4), 171–174, 2015
2015
Ознаки збіжності періодичних гіллястих ланцюгових дробів спеціального вигляду
ММ Бубняк
Збірник Праць Інституту математики НАН України 12 (4), 54-66, 2015
2015
Багатовимірне узагальнення овальної теореми для періодичного гіллястого ланцюгового дробу спеціального вигляду
ДІ Боднар, ММ Бубняк
Боднар ДІ, Бубняк ММ Багатовимірне узагальнення овальної теореми для …, 2014
2014
Багатовимiрне узагальнення овальної теореми для перiодичного гiллястого ланцюгового дробу спецiального вигляду
ДI Боднар, ММ Бубняк
Збірник праць Інституту математики Національної академії наук України, 54-67, 2014
2014
Використання інформаційних технологій для розв’язання економіко-математичних задач
О Ковальчук, М Бубняк
Вісник Тернопільського національного економічного університету, 124-129, 2014
2014
The convergence of 1-periodic branched continued fraction of the special form in parabolic regions
DI Bodnar, MM Bubniak
2014
On Convergence and Truncation Error Bounds of 1-periodic Branched Continued Fraction of the Special Form
DI Bodnar, MM Bubniak
2014
Оцінки швидкості збіжності 1-періодичного гіллястого ланцюгового дробу спеціального вигляду
MM Bubniak
Carpathian Mathematical Publications 5 (2), 187-195, 2013
2013
Умови збіжності 1-періодичного гіллястого ланцюгового дробу спеціального вигляду
Д Боднар, М Бубняк, О Ковальчук
Матеріали Ⅲ науково-технічної конференції „Інформаційні моделі, системи та …, 2013
2013
Оцінки швидкості збіжності 1-періодичного гіллястого ланцюгового дробу спеціального вигляду
ММ Бубняк
Карпатські математичні публікації, 187-195, 2013
2013
Оцінка швидкості збіжності 1-періодичного гіллястого ланцюгового дробу спеціального вигляду.
ДІ Боднар ДІ, ММ Бубняк
2012
ДЕЯКІ ПАРАБОЛІЧНІ ОБЛАСТІ ЗБІЖНОСТІ 1-ПЕРІОДИЧНОГО ГІЛЛЯСТОГО ЛАНЦЮГОВОГО ДРОБУ СПЕЦІАЛЬНОГО ВИГЛЯДУ
Д Боднар, БМН Ильич
Комп’ютерно-інтегровані технології: освіта, наука, виробництво, 4-9, 2012
2012
Деякі нові підходи до розв’язання проблем автокореляції
ММ Бубняк, ОЯ Ковальчук
Тези доповідей Ⅱ Міжнародної науково-методичної конференції «Форум молодих …, 2011
2011
мятвмятичнв модв/\ювАння Економічних пгоцвсів мвтодом Екст1> Апо/хяції
ММ Бубняк
2010
В данный момент система не может выполнить эту операцию. Повторите попытку позднее.
Статьи 1–20