Роман Качурівський, Roman Kachurivskij https://orcid.org/0000-0003-3602-3477
Роман Качурівський, Roman Kachurivskij https://orcid.org/0000-0003-3602-3477
Ternopil Volodymyr Hnatiuk National Pedagogical Universityr Hnatiuk National Pedagogical University
Підтверджена електронна адреса в tnpu.edu.ua - Домашня сторінка
Назва
Посилання
Посилання
Рік
On solutions of differential-functional equations of neutral type
RI Kachurivsky
Carpathian Mathematical Publications 3 (2), 77-82, 2013
2013
Про обмеженi розв’язки диференцiально-функцiональних рiвнянь нейтрального типу
RI Kachurivsky
Carpathian Mathematical Publications 3 (2), 77–82-77–82, 2011
2011
Про обмежені при t∈ R+ розв'язки диференціально-функціональних рівнянь нейтрального типу
РІ Качурівський, ГП Пелюх
Доповiдi Національної академії наук України, 13-17, 2011
2011
Про існування періодичних розв'язків систем диференціально-різницевих рівнянь нейтрального типу
РІ Качурівський, ГП Пелюх
Інститут математики НАН України, 2009
2009
У даний момент система не може виконати операцію. Спробуйте пізніше.
Статті 1–4