Сергій Миколайович Бак / Бак С.М. / Sergiy Bak / Bak S.M. / Serhii Bak
Сергій Миколайович Бак / Бак С.М. / Sergiy Bak / Bak S.M. / Serhii Bak
доктор наук, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Підтверджена електронна адреса в vspu.edu.ua - Домашня сторінка
Назва
Посилання
Посилання
Рік
Traveling waves in systems of oscillators on 2D-lattices
SN Bak, AA Pankov
Journal of Mathematical Sciences 174 (4), 437-452, 2011
39*2011
PERIODIC TRAVELING WAVES IN CHAINS OF OSCILLATORS.
S Bak
Communications in Mathematical Analysis 3 (1), 2007
332007
Traveling waves in chains of oscillators
SM Bak
Mat. Stud 26, 140-153, 2006
31*2006
Existence of Solitary Traveling Waves in a System of Nonlinearly Coupled Oscillators on the 2D Lattice.
S Bak
Ukrainian mathematical Journal 69 (4), 2017
23*2017
Існування періодичних біжучих хвиль в системі Фермі-Пасти-Улама на двовимірній ґратці
СМ Бак, СН Бак
Mat. Stud, 2012
23*2012
Існування дозвукових періодичних біжучих хвиль в системі нелінійно зв’язаних нелінійних осциляторів на двовимірній ґратці
СМ Бак
Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки, 2014
22*2014
Існування періодичних біжучих хвиль в системі нелінійних осциляторів, розміщених на двовимірній ґратці
СМ Бак, СН Бак
Mat. Stud, 2011
22*2011
Коректність задачі Коші для нескінченної системи нелінійних осциляторів, розміщених на двовимірній решітці
СМ Бак, ОО Баранова, ЮП Білик
Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки, 2010
22*2010
Періодичні біжучі хвилі в дискретному рівнянні sin-Гордона на двовимірній ґратці
СМ Бак
Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки, 5-10, 2013
21*2013
Існування та єдиність глобального розв’язку задачі Коші для нескінченної системи нелінійних осциляторів на двовимірній ґратці
СМ Бак
Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки, 2011
19*2011
On the dynamical equations of a system of linearly coupled nonlinear oscillators
SN Bak, AA Pankov
Ukrainian Mathematical Journal 58 (6), 815-822, 2006
19*2006
Existence of heteroclinic traveling waves in a system of oscillators on a two-dimensional lattice
SM Bak
Journal of Mathematical Sciences, 2016
182016
Existence of solitary traveling waves in Fermi-Pasta-Ulam system on 2D–lattice
SM Bak, GM Kovtonyuk
Matematychni Studii 50 (1), 75-87, 2018
162018
The existence of heteroclinic travelling waves in the discrete sine-Gordon equation with nonlinear interaction on a 2D-lattice
SM Bak
Journal of mathematical physics, analysis and geometry 14 (1), 16-26, 2018
152018
On periodic oscillations of an infinite chain of linearly coupled nonlinear oscillators
SN Bak, AA Pankov
Dopov. Nats. Akad. Nauk Ukr, 13-16, 2004
14*2004
Існування надзвукових періодичних біжучих хвиль в системі нелінійно зв’язаних нелінійних осциляторів на двовимірній ґратці
СМ Бак
Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки, 5-12, 2015
122015
Існування гетероклінічних біжучих хвиль у системі осциляторів на двовимірній ґратці
СМ Бак
Математичні методи та фізико-механічні поля 57 (3), 45-52, 2015
112015
Existence of standing waves in DNLS with saturable nonlinearity on 2D-lattice
S Bak, G Kovtonyuk
Communications in Mathematical Analysis 22 (2), 18-34, 2019
102019
Iснування перiодичних за часом розв’язкiв системи осциляторiв на двовимiрнiй гратцi
SM Bak
Carpathian Mathematical Publications 4 (2), 175-196, 2012
10*2012
Коректність задачі Коші для нескінченної системи нелінійних осциляторів з кубічним потенціалом на двовимірній ґратці
СМ Бак, КЄ Рум'янцева
Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки, 29-36, 2012
10*2012
У даний момент система не може виконати операцію. Спробуйте пізніше.
Статті 1–20